10 DŮVODŮ proč být spolu

16. ledna 2011 v 21:27 | Nikol |  Články


kiss


10) Učiní to děj více zajímavým

Tančení okolo lásky, vzájemná přitažlivost a žádné vyznání? Pro mnohé z nás by zvážení jejich vlastních šancí a konečně padnutí si do náruče znamenalo přespříliš, byl by to pro nás jako splněný sen a ocenili bychom to, na Kosti bychom přesto koukali dál a přitom se těšili ze zamilovaného páru. :)

9) Když to budou stále jen natahovat, mohlo by být pak pozdě!

Hart Hanson nám oznámil: ,,Nemám zájem dávat Bootha a Brennanovou dohromady v poslední den seriál."
Seriál se vlastně řídí zásadou, že na své pravé partnery čekáme dlouho a někdy o ně musíme i bojovat, což dokazuje sám seriál a nenechá je jen tak sklouznout do objetí, aniž by nejdřív fanoušci trochu trpěli a vyčkávali a zůstávali dál napjatými, což je i pro takového fanouška jako jsem já vskutku nepříjemná situace. :D Ale souhlasím, že není kam spěchat, přijde to. A Booth přece říkává: Co se má stát, stane se. ;-)8) Fanoušci budou mít alespoň čemu fandit

Patří k sobě, o tom není pochyb a fanoušci to dobře vědí, ale když vše uspěchají a ''dají se do vztahu'', už vlastně ani tak není čemu fandit, snad jen tomu, co se vyskytuje v běžné novele - svatba, dítě a tak dále a tak dále.

7) Dr. Sweets ví, že jsou zamilovaní!

Lancelot Sweets, jejich psycholog o nich napsal knihu, protože shledává jejich vztah fascinujícím.
Vyškolený psycholog, který zkoumá lidské chování, jenž upřímně věří, že jsou beznadějně zamilovaní, a že stačí pouze bojovat. Nebylo be hezké, kdyby mohl projevit svou škodolibou radost, kdyby měl pravdu?

6) Spisovatelé mohou rozvíjet jejich příběhy kolem jejich bývalých

Nasazováním nových přítelkyň a přítelů do některých sérií jsme si mohli povšimnout jejich reakcí a třebaže nedávali nic znát anebo nechtěli prozradit, co skutečně cítí, že by nastolili žárlivost a vyškrábali rivalovi oči, se říct nedá, avšak my si stále ponecháme naši malou víru, že opak je pravdou a žárlivost se tedy projevila jen v jejich nitru, aniž by jeden řekl cokoliv svým kolegům, přátelům, či tak. ;-)

5) Jejich skutečný polibek

Odehrál se v epizodě Santa in the Slush, ve 3. sérii. Sice polibek nebyl dobrovolný, ba předmětem jisté sázky, ale my jste přesto shlédli slušnou podívanou a za výměnu jazyků jsme určitě přiměřeni šťastni! :D Kdyby nebylo právničky Caroline, která je k tomu téměř přinutila, nedošlo by k tomu, ale my jsme za to rádi a Caroline pěkně děkujeme! :)

4) Brennanová neodjela se Sullym kvůli Boothovi

Jednala s rozumem a rozhodla se zůstat. Práce pro ni byla přednější než plavba s mužem, který ji miloval. Angela se domnívala, že neodjela kvůli Boothovi, ale to ji vyvracel Dr. Gordon Gordon Wyatt. Sama Brennanová popírá, že by to bylo kvůli němu, své rozhodnutí si vysvětluje tím, že zkrátka jednala racionálně jako obvykle, co jí říká hlava, ale posuďte sami, co si budeme nalhávat, ne? Rok bez Bootha? To byla pro ni nepředstavitelná myšlenka.

3) Brennanová se přiznala, že vidí sama sebe s Boothem

Ještě před srdečným vyznáním v ''The Doctor in the Photo'' se Brennan přiznala Boothovi a Sweetsovi, že vidí samu sebe s Boothem. Vyhrkla to na ně při jednom z jejich běžných společných obědů. Ačkoli nikdy nic nedělá se společenskou slušností, Brennanová si maličko drží odstup vůči Boothovi od té doby, co jí řekl, že ji miluje.

2) Brennanová je Boothova nejlepší přítelkyně

Víte, co se říká o vztazích: Musíte začít jako přátelé, pokud chcete, aby to časem přerostlo v něco víc. Booth a Brennan jsou rozhodně nejlepší přátelé. Dokonce i producent Kostí, Stephen Nathan přiznal: ''Ať už je jeho vztah k Hannah jakýkoliv, Brennanová mu bude vždy nejbližší osobou v jeho životě.

1) Protože oni 'nemůžou' být spolu

Dokud není konce seriálu, není začátku jejich milostného vztahu. To mi přijde jako pěkná hovadina, s prominutím. Samozřejmě, že můžou, ale né dřív než uznají za vhodné samotní tvůrci. Natahování a napínání. Nervy a netrpělivost. Pěnění a bušení do stolu. Takhle se může projevit zapálený fanda. A já už jsem s těmi nervy taky někdy za hranicemi. :D Pak už je ze mě vznětlivej tvor. :D :D Znáte to???
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bones1-Tamča Bones1-Tamča | E-mail | Web | 16. ledna 2011 v 21:45 | Reagovat

Tak to poznáám...ach...robia nám to naschvál no! :-D

2 Natalka Natalka | 17. ledna 2011 v 15:15 | Reagovat

Jj ráda spřátelím máš moc pěkný blog a ten dess je hezký moc :-):-)

3 Natalka Natalka | 17. ledna 2011 v 15:20 | Reagovat

Ještě něco přídím si tě do SB později ted něco dělám a nehci aby se my stratilo menu blbne to
Jinak řekni co si myslíš o tomto videjku
http://www.youtube.com/watch?v=f2kO7dMuY2Q

4 Bones1-Tamča Bones1-Tamča | E-mail | Web | 17. ledna 2011 v 15:24 | Reagovat

Kokos....ja sa tak tešíííím na pokráčko poviedky...a díííík za hlások!

5 Buchta Buchta | E-mail | Web | 19. června 2012 v 16:28 | Reagovat

Souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama