B & B - Co bude dál ?

15. ledna 2011 v 15:13 | Nikol |  ! Novinky !

news

Vztah Bootha a Brennan - jak se bude vyvíjet ?


Podle nejnovějších zdrojů a pár odhalení od samých herců a tvůrců seriálu máme spoustu překvapivých novinek !

Michaela Conlin, herečka ztvárňující Angelu Montenegrovou, prozradila, že v nadcházející epizodě si Angela s Brennanovou hezky od srdce popovídají - o Hannah!! A prý ta konverzace rozhodně bude stát za to!

...........................................................................................................

Ze zdroje: gilly8bones.estranky.cz

V příštím díle Booth poví Sweetsovi o svých pocitech. A na toto téma - tedy zjištění, co Brennanová cítí - se bude soustředit druhá polovina 6. série. Stephen Nathan to upřesňuje. "Chceme se vypořádat s tím, jak se Brennanová cítí, jak se pohne vpřed, jakou bolest v sobě nosí, od svého vyznání a jak to ovlivní Bootha a Hannah. Udrží to Booth v tajnosti před Hannah? To by jejich vztah moc neposílilo. A když to řekne Hannah, jaké pocity to v ní vyvolá a jak to ovlivní její vztah s Brennanovou?" Brennanová se to bude snažit jako vždy racionalizovat, ale tentokrát v tom nebude tak úspěšná.

............................................................................................................


Ze zdroje: bones.cz


Podle Stephena Nathana, Brennanová jakoby svým přiznáním Pandořinu skříňku, a okolo této skutečnosti se bude seriál točit po celou druhou polovinu této sezóny. Uvidíme, jak se s tím Brennanová vyrovnává, jak se snaží posunout dopředu a jak bolest přežívá. A také jak její přiznání ovlivňuje vztah Bootha a Hannah. Brennanová sa bude snažit svoje city zracionalizovat tak, jak to dělá vždy, ale v tomto případe se jí to nebude dařit.

V únoru anebo v březnu by měla mít premiéru epizoda, v které budou Booth a Brennanová konfrontovaní s jejich momentální situací, když uvíznou ve výtahu. Jediná věc, která je bude spojovat s vnějším světem je mobil, ale i tomu nakonec nevydrží baterka. Pro fanoušky, kteří touží vidět Bootha a Brennanovou konečne zamilované, to vbude mimořádně zajímavá epizoda.

Už dříve se objevili informace, že Booth a Brennanová spolu zůstanou sami i na Valentýna. Asi vás potěší, že uvíznutí ve výtahu a Valentýn budou 2 rozličné epizody. Oba budou na Valentýna osamělí a oba tento svátok nesnáší. Nějak teda dojde k tomu, že tento den stráví společně, děláním něčeho "co je pro ně dva typické" - prohlásil Nathan.

..............


Více zase příště!


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bones1-Tamča Bones1-Tamča | E-mail | Web | 15. ledna 2011 v 20:32 | Reagovat

No to sa tšíííím....bude to skvelé...konečne sa to rozbieha:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama