Dosud nejnovější informace

3. ledna 2011 v 19:07 |  ! Novinky !
b and b
booth

Prozatím naposledy jsme mohli shlédnout 10. epizodu z 6. série, jež byla vysílána na televizním kanálu Fox v Americe. Dnes již máme možnost vidět díl celý minimálně s titulkami. Na český a slovenský dabing si nějakou tu dobu počkáme, ale myslím, že správný člověk ocení angličtinu a alespoň se v ní zdokonalí či se jí naučí porozumět. ;-)

Přečetla jsem spoustu komentářů, ve kterých líčíte s takovou lítostí, jak poslední díl dopadl a jak vás mrzí, že Booth odmítl Kůstku, ačkoliv se mnozí domníváme, že k ní stále něco cítí. Jenomže skutečnost je taková, že má seriozní přítelkyni Hannah, o níž tvrdí, že není jen cenou útěchy a že ji miluje, načež jsem i já musela usoudit, že jsem byla opravdu nemile překvapená a téměř rozzlobená, protože jsem si obě ústřední postavy přespříliš zamilovala. ;)

Bylo to šokující a obrovský převrat v Brennaniných i mých očích, protože si uvědomila, že Bootha miluje a celou tu dobu si to takříkajíc nechtěla připustit, obzvláště když Bootha v 5. sérii odmítla (třebaže plakala a bylo vidět, že je jí to skutečně líto). Jsem ráda, že jí případ jí podobné oběti ''otevřel oči'' a Boothovi o tom řekla, a když se zklamala, dodala: ''Zmeškala jsem svoji šanci''.Přestože zatím působí na scéně jako partneři, co se zabývají čistě vyšetřováním případů a Booth se věnuje své ''milované'' přítelkyni, někde uvnitř věřím, že naděje pro oba existuje, ať je skutečnost jakákoliv.


Výkonný producent seriálu Stephen Nathan TV Guidu se nechal slyšet, že v časech, kdy bude k vidění ostřelovač v podání Arnolda Voslooa, bude Booth pohlížet na Brennanovou jako na svou oporu. "Ať už je jeho vztah s Hannah jakýkoliv, tak Brennanová mu vždy byla nejblíže," říká Nathan. "Ostřelovač ovlivní Bootha a Brennanovou opravdu významně."

A v epizodě 14., valentýnské, co se 6. série týče, slibují, že se jejich konverzace vrátí do normálu, že budou jako dřív, což pro nás znamená víc než by bylo vyřčené, že? :)


bb
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama