NEWS - Následující díly

7. ledna 2011 v 21:01 | Nikol |  ! Novinky !

booth


Vypadá to, že ze strany amerických zprostředkovatelů došlo k chybě v pořadí epizod, jenž mají být správně za sebou vysílány v uvedeném pořadí, jak je předepsáno už z dřívějška, jenomže podle všeho to zřejmě bude tak, že namísto 10. epizody 6. série se 20. ledna dočkáme epizody 11. ( 6. série), což pro nás může být svým způsobem matoucí, zejména, když se máme na co těšit!

Prý se dočkáme spoustu zajímavých scén jako například -> Brennanová se dozvídá, že Booth už Hannah stihl informovat o jejím uplakaném vyznání…! ( v epizodě The Body in the Bag)

Jinak uvádí se, že v epizodě Bullet in the Brain budou Booth a Brennanová vyšetrovat (doposud) údajně nejstrašidelnější případ odehrávající se na ''farmě lidských těl''...!


Co nás čeká ve 14. epizodě (6. série) s názvem The Bikini in the Soup?

Booth a Brennanová stráví Valentýna společně a o samotě. Blíže už však nic víc prozrazeno nebylo, a tak okolnosti zůstávají záhadou…počkáme si, ne? :)

A co nás ještě čeká ve valentýnské 14. epizodě?

Booth a Brennan jdou Sweetsovi a Daisy na svatbu. Svatební řeč znovu poukáže na Boothovo a Brennanino zvažování o jejich vlastních romantických možnostech...

A Hart Hanson, tvůrce seriálu uvedl, že příběh milostného trojúhelníku se vyřeší v lednu. My si již můžeme domyslet, že se tak dočkáme ke konci ledna, jakmile bude odvysílána epizoda, kde dojde k tomu převratnému okamžiku a kdy přesně to bude? To je zatím ve hvězdách..

Inu, nechme se překvapit! :)

bren
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama