Co milujeme na B & B ???

9. února 2011 v 18:15 | Nikol |  Články

Láska kvete i mezi vraždami...♥

( anketa pod článkem - stačí rozkliknout)
bb

Z úcty k vám a přátelství s vámi, jsem si řekla, že by bylo velmi vkusné, kdybych sem přidala i nějaký článek, jež by nám alespoň dočasně pomohl vymanit se ze sžírající nedočkavosti, s jakou se vrháme do každého dalšího dne, s pomyšlením, jak dlouho ještě bude trvat než nám na netu zpřístupní nové, očekávané díly a co víc..máme jedinečnou příležitost se JIŽ VE ČTVRTEK DOZVĚDĚT, JAK TO DOPADNE S ONOU ŽÁDOSTÍ O RUKU, o jejímž alternativním ''dopadu'' hlasujete v anketě přímo - - TADY - -.

Denně sjíždím očima internetové servery, kde jsou k sehnání stále obměňované novinky ohledně našeho zbožňovaného seriálu, jejichž největší lahůdky vám sem pravidelně překládám, neboť vím, jak hodně může ovlivnit ona zvídavost nebo naprosto odrovnávající informace, co nám vypisují na blozích a svých stránkách ve formě spoilerů, za něž vděčíme úplně nejvíc, že? :D


Stephen Nathan popsal ve stručnosti 13. epizodu (6. série) "The Daredevil in the Mold" schválně kvůli fanouškům, aby je napínal - jako VÝZNAMNOU, BÁJEČNOU A PŘEKVAPUJÍCÍ. Taaakže, teď si ji s jistotou nenecháte ujít, že ano?? =D Podle všeho musíme zatnout zuby, zavřít oči či složit ruce v pěst a přežít ještě několik hodin, dokaď se díl neobjeví na internetu. Pro ty nedočkavější bude k vidění již pozdě večer nebo brzo ráno. To už posuďte samy, jak špatně na tom s tou výdrží vlastně jste. xD :D Já asi půjdu spát a vytrvám do pátku nebo soboty, až budou titulky v konečné, upravené fázi. ;-)

A co tedy milujete na našem oblíbeném páru? Jejich vzájemné popichování, provokování, vtipné hádky, téměř zamilované pohledy, láskyplné polibky???

Myslím si, že nejvíce fanoušků z nás (jakože milion jich asi bude :-D), se dívá na seriál právě kvůli nim dvou, protože je srandovní a zábavné sledovat vývoj jejich vztahu a to napětí, jež postupem sílí...:) Ale to je zajisté názor jednostranný...každý to může mít jinak. Vycházím totiž z toho, kolik webů kdo pravidelně navštíví, týkající se Bones tématiky, dále diskuzní fora, videa na mnoha stránkách, braje největší ohled na youtube.com, odkud jsem už pro vás čerpala pár prímově zabarvených, šílených komentářů od fans a co dál? Najde se toho vskutku moc. Zakladáme si blogy o ústředních postavách, čteme povídky, smějeme se scénkám, v kterých excelují a jsme šťastní, že vůbec nějaký seriál jako jsou Sběratelé kostí, vznikl. Viďte? :-)

Kdybych to měla shrnout a povědět vám, čím si mě B & B získali, určitě by to byla v prvé řadě nejskvělejší spolupráce na případech, opora jeden v druhém, obětování se pro život jeden druhého a v neposlední řadě vztah, který krůček po krůčku míří k vrcholu...zdánlivě pomalu, ale výšplh na nejvyšší vrchol, jehož mohou dosáhnout, bude stoprocentně to nejlepší, co by nás v Kostech mohlo potkat. Vždyť přejeme si nejvíce, aby miláčci naši životy své spojili a na cestu společnou, ruka v ruce, se vydali.

To je můj závěr, to je mé přání.

A jak to máte vy ???

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bones1-Tamča bones1-Tamča | Web | 9. února 2011 v 18:36 | Reagovat

všetko čo je v anktete preto ich milujem..a dokonca ešte viac,ale tak dala som nakoniec toto protože mě stále dovedou překvapit, což je obdivuhodné. :D

2 Minnie Minnie | 9. února 2011 v 18:40 | Reagovat

Kosti mám rada preto aké sú celé naozaj všetko je tam úžastné ,ale teraz okrem Hannah ,ale myslím a dúfam ,že tu už dlho nebude :-D ;-) Keby som mohla tak dám možnosti 1,2,3,4,5 :-P

3 BiBi BiBi | Web | 10. února 2011 v 9:44 | Reagovat

celú anketu by som odklikala keby môžem , ale nakoniec som klikla na Protože mě stále dovedou překvapit, což je obdivuhodné. :D ... *I LOVE BONES*
Môj názor :-D

4 Domí Domí | 10. února 2011 v 19:17 | Reagovat

přesně .. odklikala bych celou anketu ... a tak sem nemohla kliknout na nic páč sem se nakonec rozhodovala mezi: Protože nás stále dovedou překvapit, což je obdivuhodné a Pro to, jací jsou a jaký k sobě zaujímají přístup..váží si jeden druhého a nechtějí si ublížit. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama