Emily Deschanel o své roli...

15. února 2011 v 16:34 | Nikol |  Články

bren


Herečku, ztvárňující Dr. Temperance Brennanovou, Emily Deschanel, jistě nemusím představovat (:D). Její jméno se vám zajisté vrylo do paměti, ale my teď máme aktuální odpovědi na některé dané otázky z rozhovoru, kterého se účastnila. Tři otázky byly otisknuté na internetovém serveru věnujícím se seriálu, jejichž odpovědi se můžeme dočíst právě nyní a jelikož článek s odpověďmi byl v angličtině, udělala jsem si tu práci a přeložila je pro vás tak, aby vyzněly, co nejlíp, dávaly smysl a přitom vycházely z původního znění. ;-)


Emily Deschanel a její odpovědi


1) Proč tvá postava v minulosti odmítla Bootha?

Brennanová říká, že do toho nechce jít, protože neví, co bude cítit za pět či deset let. Já si koneckonců myslím, že měla strach, co bude cítit on za pět či deset let. Chce ochránit samu sebe. Je vystrašená. Zažila, jaké to je, když ji rodina opouští, což pro ni bylo těžké, aby se po této zkušenosti otevřela okolí, jelikož je zranitelná. Tak si myslím, že je polekaná z toho, co bude cítit pak, ale možná se rovněž bojí toho, co bude cítit on za deset let.

2) Jak se tvá postava vyvíjí?

Domnívám se, že je čím dál víc otevřenější, emocionálně přístupnější, citlivější a tak nějak se jí podařilo ''strhnout zeť'', kterou měla. Myslím si, že se vydala správnou cestou. Je také více informovanější, co se populární vzdělanosti týče. Začíná se prosazovat nejen jako vědec a lidé jí více berou mezi sebe.

3) Jaká je tvá oblíbená epizoda z 5. série?

Stá epizoda. Miluju scénář k té epizodě a myslím si, že to byl skvělý příběh, opravdu hezký. Líbilo se mi to, protože jsme se ocitli zpátky u jejich začátků, když potkali jeden druhého. Myslím, že to byl dobrý nápad nahlédnout do postav.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Domí Domí | 15. února 2011 v 16:52 | Reagovat

naprosto s tebou souhlasím :-) vždycky sem si představovala, jaký asi bylo, když se seznámili a pracovali na prvním případu :-D jak sem viděla 1x01 tak mi došlo, že se znají z dřívějška a pořád sem si představovala, jak asi začínali :-)

2 Karamelka Karamelka | Web | 15. února 2011 v 17:05 | Reagovat

máš nádherný blog :-)

3 BiBi BiBi | Web | 15. února 2011 v 18:46 | Reagovat

Presne :-) A súhlasím s Em , čo sa týka jej naj epizody v 5.sérii :-D ale ja by som ešte pridala 5x01 :-D

4 ange999 ange999 | 15. února 2011 v 19:34 | Reagovat

super článok vďaka :-) pekne robíš tento blog páči sa mi to veľmi len tak ďalej :-D

5 Minnie Minnie | 15. února 2011 v 19:35 | Reagovat

Wow je to naskvelejší článok čo som kedy  čítala :-D Podľa toho ako si to preložila tak cítim z jej odpovedí ,že je to veľmi milá a príjemná žena ktorú mám veľmi rada aj keď ju poznám len ako herečku ,ale podľa toho ako odpovedá a správa sa na rôznych akciách a pod.:-D Taktiež s ňou súhlasím najobľúbenejšia epizóda z 5 série je určite stá :D A je irónia ,že keď som čítala tento článok tak som zhodou okolností pozerala práve 100 epizódu :-D Je brilantné ako sa vyvýja nielen postava Dr. Temperance Brennovej ,ale aj ona sama ako herečka je čoraz lepšia má obrovský talent a potenciál dokáže veľmi skvelo zahrať pocity pri ktorých treba rýchlo iným pocitom zakryť ten prvý 8-) Síce sledujem 6 sériu ,ale až od 6x10 tak moc neviem ,že sa zaujíma o súčastnu popularitu ,ale je to veľmi osviežujúca novinka aspoň pre mňa kedže som o tom nevedela :D

Chcela by som sa vás opýtať na váš názor :-D čo myslíte ako Emily najviac pasujú vlasy : ofinka čo má teraz alebo vlasy v 5 sérii .Veľmi by som ocenila keby mi aspoň jeden z vás odpovedal potrebujem to vedieť ďakujem predom ;-)

P.S Nikol-Elfi prepáč ,že som tu toľko napísala ,ale potrebovala som si niekde vyjadriť svoj názor pretože u nás v škole sa o Kostiach nedá s nikým rozprávať pretože ich nesledujú a vôbec im nerozumejú :-( čo ma veľmi mrzí ,ale aspoň na stránkach a rôznych blogoch sú ľudia ktorý Kosti milujú rovnako ako ja pretože ja som z nich úplny blázon :D A nato som hrdá :-P

6 bones1-Tamča bones1-Tamča | Web | 15. února 2011 v 20:25 | Reagovat

Minnie tak mne sa mooooc páči ako ma teraz tú ofinku čo tebe?
vieš...niesi jediná ktorá v škole o Kostiach vôbec nič nepovie...nie že nepovie a,le oni v škole im nerozumejú...ja ich milujeeeeeeeem a to moooc!..a v škole to nič nieje...ale tak tu sa dá vykecať....a ktorú seriu sleduješ?

a ešte s Emily naprosto súhlasím!.... :-D

7 Minnie Minnie | 15. února 2011 v 21:34 | Reagovat

Ja,že len u nás v škole sú taký čo to majú úplne na háku.. 8-O Preto som rada ,že sú takéto blogy a na nich ľudia čo mi rozumejú ;-)  :-D Áno jej ofinka je veľmi milá a pasuje jej ja som ostrihaná podĽa nej len mám trošku dlhšie vlasy ,ale ofinka rovnaká :-D spolužiaci a aj moja rodina,kamaráti mi vravia ,že sa veľmi na ňu podobám :-D
Ja som aj rada lebo ona je veľmi pekná no nie ? :-D Sledujem 6 sériu od 11 episódy ,ale inak na JOj sledujem 4 sériu a piatu a doma si sťahujem všetky časti podľa toho čo chcem vidieť takže tak miešano ,ale čakám už len na časti iskrenia a vášnivých bozkov medzi B&B :-D a ty ? :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

8 BiBi BiBi | Web | 15. února 2011 v 21:36 | Reagovat

Baby , nieste v tom samé ... keď dakomu poviem volačo čo bolo napr. v Kostiach ... len s an amňa kuknú ako na d****a :-D ... preto sú super blogy ako je tento, aby sme sa mali kde vykecať ... a mne sa viac lúbila v 5.sérii :-D teraz som ostrihaná ako ona v 5. :-D Ale minulé letné prázdniny som mala jej terajší strih :-D  :-D  :-D ... Čo z toho vyplíva ? ... Em po mne normálne opakovala :-D  :-D  :-D (ale nie :-D )

9 Nikol - autorka blogu Nikol - autorka blogu | Web | 16. února 2011 v 15:58 | Reagovat

Pro Minnie: Omlouvat se nemusíš. ;-) Vím, jaké to je, když něco miluješ, je to jako tvoje droga, vyprávíš o tom ve škole a druzí nechápou, nerozumí, prostě nevědí a někdy nechtějí vědět, což je škoda, že jo? Proto jsem ten blog založila, abychom se tu scházely a povídaly si své postřehy ohledně B&B, své zážitky a mnohé další. Mně se víc líbily její vlasy v  5.sérii, protože sama jsem ofinu trpěla v prváku a už bych ji nevrátila :-D, ale popravdě a upřímně, Kůstce moc sluší a dělá jí ženštější a občas jí i víc vyniknou oči s tou ofinou. :)

Pro všechny: Sice nejsem ostříhaná podle ní, mam vlasy dlouhý asi jako Daisy a vlastně se na ni tak trochu podobám, taky jsem ukecaná (teda spíš, když chci) a chodím na jogu, abych byla ohebnější :-D stejně jako ona ve 4.sérii. A jinak je skvělé, že jsme kamarádky,i když jen na dálku, přes net, přes Kosti, avšak i tak je to přímo uchvacující a jsem za to vděčná. Máme si furt co psát a to nám nikdo nevezme. ;-)

10 bones1-Tamča bones1-Tamča | Web | 16. února 2011 v 21:31 | Reagovat

Minnie...hehe sledujem už od 5 serie 5x17 :-D a ako teraz každý týždeň sťahujem:-) a ja som tiež ostrihaná podľa Em :-D a + Emily nieje pekná ona je nádherná....vyzerať tak ako ona som v 7 nebi :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama