Známe důvod nezasnoubení...!

14. února 2011 v 19:38 | Nikol |  Články

booth

V minulé epizodě s názvem The Daredevil in the Mold jsme se konečně dozvěděli, co vedlo Bootha a Hannah k tomu, že se nakonec nezasnoubili. Pravým důvodem bylo odmítnutí ze strany Hannah, která se vdávat nechce, což Bootha samozřejmě rozesmutní, neboť je to již podruhé, co byl ženou odmítnut.

Pro ty z vás, kteří jste hlasovali v anketě pro druhou možnou variantu, mohu říci, že jste se trefili! Máte dobrý odhad či úsudek. To se cení. ;-)

Sice bylo dojemné sledovat, jak Hannah stále dokola přesvědčuje Bootha, že ho miluje a kdyby bylo na ní, vrátila by to, jakoby se nic nestalo a mohli dál žít spolu, aniž by byli snoubenci, jenomže Seeley se přes to nedokázal přenést, jelikož mu tím zlomila srdce..druhá žena a on je zase ve stejné, nejpříjemné situaci, jež ho sužuje. Povšimnout jsme si mohli závěrečné scény, v níž hovoří s Kůstkou a je takřka rozčilený, jen co přijde a mluví o tom, co bude dál a jaké jsou její možnosti...Temperance se necítí pohodlně, pokud jde o onu situaci a rozhodne se zůstat, jako jeho partnerka při práci, ale bylo jasně zřetelné, že jí to příliš nevyhovuje a ráda by ho podpořila více než jen na přátelské bázi, což ovšem není reálné v současné době, protože nejsou beztak připravení...vztah ze soucitu nemá cenu a útěchu si hledat ve druhé osobě počas žalu, je naprostý nesmysl, tudíž mi příjde správné nechat na čase, aby ukázal, kam je zavede, což my víme, že nebude trvat dlouho a spatříme je ve výtahu při výjimečné chvíli...

Ne nadarmo se říká, že trpělivost přináší růže a i když každá růže může jednou zvadnout, věřte svému srdci, věřte v nejlepší a můžeme být potěšeni natolik, až nám srdce radostí zaplesá. :)

Vaše Nikol


bren
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 15. února 2011 v 17:03 | Reagovat

ten díl jsem viděla, bylo mi ho tak líto :-(  :-(

2 Minnie Minnie | 15. února 2011 v 19:44 | Reagovat

[1]: Tak to hej aj mňe a nakonci aj Bren dosť to na ňu vybalil ... O_O ale za chvíľku sa to medzi nimi urovná budú spolu a už budeme všetci Haapy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama