Dobrovolná účast

2. května 2011 v 16:54 | Nikol - Elfi |  Články
Jak již na blogu zaznělo, nyní se budu více koncentrovat na psaní jednorázových povídek. Čas a myšlenky mi sice nedovolují věnovat tolik času sepisování novým řádkům pro potěšení, leč jakmile seberu veškerou odvahu a zakusím většího snažení a většího příbytku volných chvil, pak se jistě budete moci těšit na obsáhlý příběh o něčem určitém, co ještě není vymyšleno..A proč vlastně tento článek? Inu, říkala jsem si, že by bylo fajn, kdybyste mi tak trochu vypomohli, mé blogové přívrženkyně ;-D, mám sice pár nápadů na novou, neotřelou FanFiction, ale nakonec stejně nevím, který ze svých nápadů uskutečnit, takže jsem se rozhodla vzít to metodou - NECHÁM TO NA VÁS. Co z toho tedy pro vás vychází? Ocením, když splníte nadcházející nároky, vyplníte potřebné údaje a hoplá! Povídka bude na světě! :-D

Kdo tedy máte zájem účastnit se na této výpomoci, pak, prosím, pečlivě vyplňte tento mini ''dotazník'':

1. Tvá internetová přezdívka/nick:
2. Tvůj námět pro povídku:
3. Název, jaký by povídka mohla nést:
4. Hlavní zápletka:
5. Nejdůležitější postavy v povídce:

A pokud mohu poprosit o přesnější, obsáhlejší odpovědi, tak budu jedině ráda. ;-)

A to nejpodstatnější pro příjde nyní - Nejoriginálnější nápad na novou FanFiction (ohledně B&B) začnu psát podle vašeho návrhu a nezapomenu daného člověka potom uvést, jako osobu, která vymyslela, o čem povídka bude, a že je to i jeho zásluha, že vznikla nová povídka, taaakže kdo se přidá?? :-)

Veškeré nesrovnalosti a případné dotazy pište do komentářů. Mileráda cokoliv zodpovím. ;)

Vaše Elfi

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 2. května 2011 v 21:08 | Reagovat

1.Karamelka
2.Kůstka získá od vydavatele poukaz na víkend pro dva na Hawai :-). Ale nemá s kým jet a tak je daruje Boothovi, aby tam jel se svou přítelkyní. Ale Booth už s ní není, ale ještě to nikomu nedokázal říci. Nakonec jeden poukaz dá Kůstce a řekne jí, že chce jet jen a jen s ní a vše jí řekne :-). I když to pro něj bude těžké. Řekne jí to :-)
3. Na názvy nejsem moc dobrá, kdyby ti to nevadilo, nechala bych ho na tobě :-)
4. Na Hawai se spolu více sblíží. Jeden večer se trochu se opijí a  a prožijí noc plnou vášní :-). Ráno si skoro nic nebudou pamatovat, ale to hlavní ano. Nebudou o tom mluvit, ale pak ji Booth překvapí a nechá připravit večeři při svíčkách. Pak se spolu budou procházet po pláži :-) a budu se držet za ruce :-) Prostě budou spolu :-)
5. Booth a Kůstka :-)

2 sharya sharya | Web | 2. května 2011 v 21:42 | Reagovat

ahojk..velice ráda bych ti pomohla, ale momentálně dopisu některé ff a ještě jiné vymýšlím, takže mám teď prázdnou hlavu. Velice ráda bych ti pomohla, ale bohužel :-( ale pokud me něco napadane ráda ti poradím a tvé ff se už moooc těším ;-)

3 ange999 ange999 | 3. května 2011 v 14:22 | Reagovat

1. ange999
2. Neviem nad týmto som veľmi dlho rozmýšľala ale nakoniec som predsa len na niečo prišla :-) Mohlo by to súvisieť s Angeliným tehotenstvom. To tu myslím že ešte nebolo. Napríklad. Angela by porodila a z času na čas by jej Temperance chodila pomáhať. Postupom času by začala Kosť viacej uvažovať o svojej budúcnosti a o tom že by chcela mať deti. Bude nesvoja a Booth si to časom samozrejme všimne. Spýta sa čo je vo veci a začnú to riešiť.
3. Neviem názov je vždy najťažší vymyslieť ale niečo ako napríklad... Túžba srdca :-D  alebo ja neviem niečo v tom zmysle :-D Ja naozaj neviem júj a nesmej sa mi :-D Fakt nemám na toto :-)
4. Hlavná zápletka by mohla byť spomienka na minulosť. Booth potom ako príde na to že túži po dieťati,rodine bude zisťovať prečo vtedy nešla na zákrok keď daroval spermie a tak. Tie dôvody a to ostatné by bolo samozrejme na tebe :-D Myslím, že by z toho mohli vzniknúť veľmi pekné situácie a záver by mohol byť veľmi veľmi pekný. No a samozrejme k tomu ešte ich vzťah ktorý sa už neodopierateľne podobá láske. Koniec by mohol dopadnúť nejako tak že budú mať dieťa spolu ale akým spôsobom a za akých okolností :-) To by bolo už na tebe ako by si to napísala.  
5. Booth & Brennan ( ale v istej miere aj Angela a jej bábo :-) )

Ja viem možno je tento celý nápad celý zle ale tak niekde už je tak veľa poviedok na jedno kopito o tom istom a nie je tam to správne B&B napätie. A ty máš na to aby si niečo takého napísala s tým že to bude fakt aj dobré Myslím že toto by nebol príbeh ktorý by som v polke prestala čítať lebo by ma to nebavilo alebo by som sa znudila. Ale toto je už a tebe ja som vyjadrila teda svoj názor. :-)  Ďakujem aj za toto miesto pre nás a táto anketa sa mi teda veľmi páči :-)

4 Anny Anny | 3. května 2011 v 14:53 | Reagovat

Moc ráda bych pomohla, ale sorry.. fakt mě nic nenapadá :D Teďka píšu svojí povídku, i to mi dá dost zabrat.. :-D Prostě nemám fantazii, promiiň.. ;-)

5 bones1 bones1 | Web | 3. května 2011 v 16:41 | Reagovat

Tak ...určite kečĎ napadne napíšem ...si piš!...ale teraz má nič nenapadá :_( prepááááč :-)

6 ♥PawlušQa♥ and Karamelka ♥PawlušQa♥ and Karamelka | Web | 4. května 2011 v 12:28 | Reagovat

Pro zasmání. Doufáme, že se nasměješ stejně jako my :-D :-D A neboj nesme blázni :-D. Jen nás to tak napadlo ve škole :-D a nemohly jsme si pomoci :-D A ještě se směje teď :-D Napiš nám prosím tvou reakci :-)

1.PawlušQa and Karamelka
2.BONES v důchodu :-D
3.Znovu v akci
4.Šéf institutu Fisher požádal stařičkou dámu Kůstku a její tým, do kterého patřila i Cam, o pomoc s případem. Obětí je šéf mafie Gorngonzola, který šéfuje mafii Černá perla. S případem pomáhá i stařičký Booth (o chodítku :-D) :-D Kůstka souhlasí a do institutu přichází o HŮLČIČCE :-D s brýlemi (o dioptriích 20 :-D) Do případu se pustí s velkým nadšením :-)Booth, který prozatím neukončil kariéru agenta, jež doposud byl prošlou kancelářskou krysou. případ vidí jako návrat do terénu a svých mladých let. Případ se řeší.......:-D
Podezřelý, který utíká před ubohým starcem o chodítku :-D, což je Booth, je zaveden do slepé uličky. Booth je odhodlán ho zastřelit. A věta jenž tam zazní: "Míval jsem pověst dobrého střelce. Nehýbej se, ať se trefím!" :-D Skončí to tak, že Booth se s Kůstkou "poprvé" skutečně políbí
5. Pracující důchodce Seeley Booth a přestárlá slavná atropoložka a spisovatelka Temperance Brennen

7 Kůstka Kůstka | Web | 5. května 2011 v 18:48 | Reagovat

Já bych ti staršně ráda pomohla ,ale vůbec mě nic nenapadá , nějak jsem bez představivosti , pokud mě však něco napadne určitě hodím typ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama